Apartament w Kołobrzegu - idealna inwestycja!


Apartament w Kołobrzegu na sprzedaż

Lokalizacja apartamentu

Mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu na mapie

Dzięki mapom Google, mogą Państwo dokładnie obejrzeć kamienicę oraz jej najbliższe otoczenie. Obraz można powiększyć lub przejść bezpośrednio na stronę mapy aby skorzystać z większej ilości możliwości poruszania się.

Opis położenia apartamentu oraz najbliższej okolicy

Kamienica znajduje się przy ulicy Pomorskiej 7, między ulicami Wojska Polskiego i Zwycięzców, bezpośrednio sąsiaduje z czteropiętrowym blokiem mieszkalnym, wybudowanym w latach 60-tych poprzedniego wieku oraz parterowym budynkiem restauracji "Barka". Po stronie północno-zachodniej powstały w 2016 budynki mieszkalno-usługowe, w kształcie litery L. Wśród lokali użytkowych tego budynku znajdziemy, między innymi, cukiernię oraz restaurację japońską. Dzięki tym budynkom nasza kamienica zyskała ciekawy dziedziniec, znaczne wyciszenie od ruchliwej ulicy Solnej i torów kolejowych oraz osłonę od dokuczliwych wiatrów z kierunków zachodnich i północno-zachodnich, które w Kołobrzegu wieją najczęściej.

Ulica Pomorska jest dobrze oświetlona po zmierzchu, rosną tu kilkudziesięcioletnie lipy, sukcesywnie podcinane przez służby miejskie, ostatnio w 2015 roku. Ulica zalicza się do jednych z najspokojniejszych i najbezpieczniejszych w mieście. Na wprost budynku są 3 kamienice czteropiętrowe, które zamykają kolejny kwartał. W parterach budynków znajdują się firmy z branży budowlanej, duża klinika stomatologiczna oraz sklep Fresh. Ulica Pomorska nie jest objęta strefą płatnego parkowania, wzdłuż ulicy jest kilkanaście miejsc parkingowych. Za dodatkową opłatą możemy zaoferować miejsce parkingowe w garażowcu, zlokalizowanym w centrum Kołobrzegu.

W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie możliwe udogodnienia: sklepy, kawiarnie, restauracje, baseny, SPA, RCK Regionalne Centrum Kulturalne, poczta, stacja PKP i PKS, parki i skwery, ścieżki rowerowe + wypożyczalnie, a co najważniejsze plaża oraz molo i port morski. Położenie kamienicy gwarantuje ciszę i spokój przez cały rok, mimo iż obok przechodzą ruchliwe drogi i trakty pieszych.
Kontakt