Apartament w Kołobrzegu - idealna inwestycja!


Apartament w Kołobrzegu na sprzedaż

Opis pomieszczeń apartamentu

Sprzedam mieszkanie w Kołobrzegu

Prezentacja video mieszkania w Kołobrzegu

1. Przedpokój

Pomieszczenie idealnie spełniające swoją rolę, gdzie wszyscy mogą pozostawić na wieszakach swoje ubrania oraz obuwie. Powierzchnia przedpokoju 3,4 m2, długość 2,48 m, szerokość 1,37 m. Sufitowe światło zapalane jest dzięki czujce ruchu, a oprócz tego są jeszcze 4 kinkiety, które tworzą miły nastrój. Na podłogach kafle ceramiczne, glazurowane, nad drzwiami szafka bezpieczników elektrycznych. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, ryglowane, firmy Gerda, z wizjerem. Najwyższe pomieszczenie w mieszkaniu – zastosowano wysokie gzymsy celem wizualnego obniżenia.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie przdpokoju

2. Kuchnia z jadalnią

Wygodna jadalnia z nowoczesnym aneksem kuchennym oraz szafkami i półkami, wykonanymi na wymiar oraz pawlaczem. W wyposażeniu znajduje się chłodziarka, płyta ceramiczna elektryczna, piekarnik z mikrofalą, zmywarka, okap kuchenny, połączony z kominem wentylacyjnym, zlewozmywak ze stali nierdzewnej. Powierzchnia kuchni 13,83 m2, długość 4,42 m, szerokość 3,13 m. Gzymsy w narożnikach sufitu oraz okrągła rozeta pod żyrandol. W kuchni, oprócz oświetlenia sufitowego, występuje oświetlenie kinkietowe z 7 punktami. Samo pomieszczenie jest bardzo ustawne i nastrojowe oraz świetnie nadaje się do przyjmowania gości. Na podłodze kafle ceramiczne, glazurowane.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie kuchni

3. Łazienka

Powierzchnia łazienki około 6,49 m2, długość 3,13 m, szerokość 2,2 m. Meble wykonane na wymiar, skrywające pralkę automatyczną; kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem, umywalka, sedes kompaktowy. Na podłodze kafelki, na ścianach glazura w odcieniach zieleni. Sufit obniżony celem uzyskania większej ciepłoty oraz lepszego oświetlenia. Światło z 3 różnych źródeł: zapalane 2 punkty czujką ruchu, sekcja 2 punktów nad lustrem oraz pozostałe 11 punktów świetlnych LED, z wentylatorem wyciągowym.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie nr 19

4. Sypialnia mała

Powierzchnia sypialni 8,09 m2, długość 3,76 m, szerokość 2,2 m. Okno z roletami zewnętrznymi, z dużym parapetem. Oprócz kabla telewizji kablowej, jest kabel telewizji satelitarnej. Pomieszczenie jest dodatkowo wentylowane dzięki wentylacji grawitacyjnej. Gzymsy w narożnikach sufitu oraz okrągła rozeta pod żyrandol. W pokoju, oprócz oświetlenia sufitowego, występuje oświetlenie kinkietowe z 6 punktami, w dwóch sekcjach. Na podłodze kafle ceramiczne, glazurowane.

Apartament w Kołobrzegu sypialni małej

5. Sypialnia duża

Powierzchnia pokoju 16,46 m2, długość 4,38 m, szerokość 3,76 m. Za drzwiami po lewej stronie zabudowana jest cała ściana, w formie szafy z drzwiami przesuwnymi (typ "Komandor"). Nad szafą olbrzymia przestrzeń pawlaczy. Gzymsy w narożnikach sufitu oraz okrągła rozeta pod żyrandol. W pokoju, oprócz oświetlenia sufitowego, występuje oświetlenie kinkietowe z 7 punktami, w dwóch sekcjach. Jedno okno z dużym parapetem oraz drzwi balkonowe - rolety zewnętrzne. Pokój bardzo jasny od rana do wieczora. Gniazdko telewizji kablowej. Na podłodze panele drewnopodobne.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie dużej sypialni

6. Salon

Salon lub inaczej pokój dzienny ma dokładnie 19,63 m kw. - długość 4,92 m, szerokość 3,99 m. Wysokość pomieszczeń w apartamencie wynosi średnio 3,15 m. W salonie są dwa okna (plastikowe), z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi w kolorze białym, z ekspozycją południowo-wschodnią, z widokiem na ulicę. Dwa grzejniki pod oknami. Gzymsy w narożnikach sufitu oraz okrągła rozeta pod żyrandol. W salonie, oprócz oświetlenia sufitowego, jest 7 punktów świetlnych w postaci kinkietów, podzielonych na dwie sekcje. Oprócz gniazda telewizji kablowej, jest kabel telewizji satelitarnej (antena na dachu). W salonie jest również gniazdko telefonu stacjonarnego. Usługa internetu poprzez kabel antenowy z telewizji kablowej. Na podłodze panele drewnopodobne.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie salonu

7. Balkon

Powierzchnia balkonu 2,85 m2, długość 2,48 m, szerokość 1,15 m. Ekspozycja na stronę północno-zachodnią, z widokiem na podwórko, dziedziniec kwartału. Po prawej stronie znajduje się przybudówka, po której pnie się malowniczo bluszcz pospolity oraz winobluszcz, który na jesieni wybarwia się w bordowe kolory. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w oknach są rolety antywłamaniowe. Na podłodze płytki gresowe. Balustrady ozdobne, metalowe, w kolorze czarnym.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie nr 14

Klatka schodowa

Na parterze oświetlenie zapalane poprzez czujki ruchu, pozostałe wyłącznikami czasowymi. Na wysokim parterze wisi skrzynka na listy mieszkańców oraz tablica informacyjna. Na podłogach i schodach gres w kolorze beżowym. Otwory okienne z luksferami. Całość zadbana i sprzątana 2 razy w tygodniu.

Apartament w Kołobrzegu zdjęcie nr 23 Apartament w Kołobrzegu zdjęcie nr 24

Zobacz lokalizację
Kontakt